marzanna-nikliborc1Z zawodu jest trenerem oraz doradcą.

Posiada 20 letnie praktyczne doświadczenie handlowe oraz ponad 7 letnie doświadczenie w zakresie consultingu i szkoleń.

Karierę zawodową rozpoczęła 27 lat temu w Małopolskiej Spółdzielni Handlowej Wizan w Andrychowie. Przez ponad 20 lat pracowała w Dziale Handlowym min. jako kupiec produktów świeżych (Mięso wędliny – warzywa owoce) w negocjacjach z dostawcami była bardzo skuteczna – sklepy WIZAN były mocno konkurencyjne jeżeli o ceny mięsa i wędlin.

W ostatnim okresie jako Kierownik Działu Handlowego zarządzała 30 osobowym zespołem sprzedawców. Do jej obowiązków należało między innymi ustalenie i wdrożenie standardów obsługi klienta w sieci oraz szkolenie sprzedawców.

Obecnie jest niezależnym trenerem-konsultantem, specjalizującym się w szkoleniach i doradztwie z zakresu sprzedaży oraz zarządzania. W swojej karierze trenera przeszkoliła około 3000 sprzedawców oraz przedstawicieli handlowych z zakresu obsługi klienta i technik sprzedaży.

Jej szczególnym sukcesem było opracowanie przeprowadzenie unikalnych autorskich warsztatów z aktywnej sprzedaży dla sieci sklepów Piekarnia Piskorek, gdzie po warsztatach nastąpił 30 % wzrost sprzedaży.

Akredytowany Trener Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, absolwentka Szkoły trenerów SUCCESS RESOURCES w Londynie  oraz szkoły sprzedaży BTI SALES SCHOOL w Warszawie.

Autorka  wielu artykułów w prasie handlowej min „Społemowiec warszawki” oraz wywiadów radiowych min. w radiu Andrychów.

Prywatnie pasjonatka gór oraz wolności w przestrzeni – skok spadochronowy z samolotu to dla niej prawdziwa gratka. Uwielbia wyzwania jej marzeniem jest poszybować na paralotni. Największą wartością jest dla niej rodzina – mąż i syn są dla niej wielką inspiracją.

Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów w Krakowie.

Z wykształcenia mgr zarządzania, absolwentka Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie.

Obecnie adept Akademii Profesjonalnego Coachingu w Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Zakres tematyczny szkoleń oraz doradztwa, prowadzonego przez Marzannę Nikliborc.

Główne obszary tematyczne:

certyfikat2certyfikat1Sprzedaż:

  • sprzedaż i obsługa Klienta w punkcie sprzedaży
  • techniki wpływu w sprzedaży

Zarządzanie:

  • zarządzanie zespołami sprzedawców

Kontakt

Tel.: +48 511 072 832

email: [email protected]

Kontakt